Кошик
765 відгуків
Uventum - Family tradition
+380 (63) 244-50-94
Оптовые продажи, Артур
+380 (50) 578-38-71
Администрация
+380 (99) 340-97-82
Менеджер, Таня
+380 (50) 735-35-01
Менеджер, Анастасия

Дропшиппінг

ДЕТАЛЬНА ХРОНОЛОГІЧНА ПОСЛІДОВНІСТЬ СПІВПРАЦІ З ДРОПШИППІНГУ


 

 1. Дропшипер переходить на наш сайт та вибирає товар, який підходить для подальшої реалізації, з урахуванням своєї цільової аудиторії.

   
 2. Вивантажує: фото (вивантажуются з сайту в макс. розширенні), опис, характеристики та всю інформацію з позицій, що цікавлять, і завантажуєте на свою торгову сторінку, нараховуєте націнку як у нас на сайті (ваш заробіток) на оптову ціну від 3 одиниць. Чим більше буде додано інформацію, тим менше питань залишатиметься у вашого потенційного покупця та підвищити шанси на оформлення замовлення.

   
 3. Ви займаєтеся рекламним просуванням нашої продукції на власних торгових майданчиках, за рахунок цього ви отримуєте привілегії  співпраці за системою дропшипінг – оптові ціни від 3 одиниці на будь-який товар.

   
 4. Коли продавець отримує своє перше замовлення, потрібно написати повідомлення з посиланнями на всі торгові сторінки у відділ продажу.
  Не підтверджуються сторінки:
  -на сумнівних майданчиках, де не здійснюються тематичні продажі;

  -мала кількість товарів (до 10 од.);

  -повна відсутність опису та характеристик товарів;

  - також можливий перегляд умов співробітництва з дропшиппінгу, якщо протягом кількох місяців на сторінці не відбувається просування товару, додавання нових позицій та якщо оформляються замовлення за оптовими цінами на власне ім'я (дані дії розглядаються адміністрацією сайту та при порушенні надаються обґрунтовані пояснення відмови).
   
 5. Всі замовлення від дропшиперів оформляються через сайт, з позначкою яку надають при реєстрації дропшиперу. Замовлення має бути оформлене на Ім'я клієнта, з повними даними ПІБ місто, якщо районний центр то обов'язково область і район, телефон, ТАКоЖ ВСІ ЗАМОВЛЕННЯ УКР ПОШТОЮ ВІДПРАВЛЯЮТЬСЯ ТІЛЬКИ ПО ПОВНІЙ ОПЛАТІ, НАЛОЖКА ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ НОВУ ПОШТУ.

   
 6. Після підтвердження вашого замовлення менеджером з продажу, ви отримуєте у вайбері рахунок на ваше замовлення. Надсилання 1-3 дні після оплати.

   
 7. Як робляться  взаєморозрахунки:
  -за замовлення з післяплатою ("наложка"), вносити передоплату у розмірі 150 грн за доставку, враховуйте це при формуванні ціноутворення та взаєморозрахунків з вашими клієнтами;

  -якщо покупець відразу сплатить замовлення, то ви пересилаєте нам його оптову вартість, різницю залишаєте собі;- усі накладені платежі ("наложки"), комісії за доставку за відмовленими замовленнями, які ми сплатили, все фіксується та розраховується 4 рази на місяць – щотижня.

  Дані розрахунки надаються дропшипперу для підтвердження і після цього провадяться взаєморозрахунки;
 8. - на сайті  https://uventumdrop.prom.ua  вказані всі актуальні товари, а також фото та опис. Кожного дня проходе корегування товарів котрі доступні для наших партнерів.

ПЕРЕВАГИ ДРОПШИППІНГУ


 

 • немає витрат, притаманних роздрібної торгівлі: зміст магазину, складу, штату співробітників. Тільки комп'ютер із доступом до інтернету.
 • немає ризику «завислого товару».
 •  Ви – дропшиппер – можете купити у нас будь-яку річ від 1 шт. після підтвердження співпраці нашими менеджерами.
 • Великий асортимент товарів.
 •  оперативний сервіс, консультації у месенджерах та по телефону.


 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner